• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
 

Değerlerimiz / Our Values

Temel Değerlerimiz;

-Üstün iş ahlakı, herkese adil ve dürüst davranmak ve kanunlara uymak esastır. Müşterilerimizle etik olmayan veya kanunlara aykırı ticari ilişkilere girmek yasaktır.

-Müşteri varlık sebebimizdir, maksimum memnuniyeti esastır. Kaliteli ürün ve hizmetler hem iç hem dış müşterilerimizin hakkıdır. Müşteri maksimum kaliteye en uygun fiyatla ulaşmalıdır.

-Çalışanlarımız kurumumuzun temel taşları, takımımızın aktif bir parçasıdır. Modern ve ferah bir ortamda çalışmaları ve mutlulukları esastır. İşçi sağlığı ve güvenliği vazgeçilmezdir.

-Ortaklarımız olmadan hiçbir faaliyet göstermemiz, değer yaratmamız mümkün değildir. Aldıkları risk karşılığında kar  elde etmek ortaklarımızın doğal hakkıdır. Yüksek karlılık ortaklarımızın memnuniyeti ve faaliyetlerimizin devamı için esastır.

-Verimlilik, etkinlik, üretkenlik, düşük maliyet, israftan kaçınma ve toplam kalite iş yaparken en ön planda tuttuğumuz değerlerimizdir.

-Mevcut tüm teknolojik araçlardan maksimum derecede faydalanarak hızlı, şeffaf, modern ve dinamik bir yapıda faaliyetlerimizi sürdürmek ve çevreyi  azami ölçüde korumak geleceğimiz açısından hayati öneme sahiptir.